Black Hydra Gamma 6.80 DSP
Manual Gamma 6.80 DSP
Download software
Specifications
| Model | Gamma 6.80 DSP |
| Class | D |
| Number of the channels | 6 |
| Frequency response | 20 - 20000 Hz |
| 4 Ohm RMS Power (14.4V) | 80W x 6 |
| Crossover | 12db/Oct |
| Signal-to-noise ratio | ≥ 98 dB |
| Size (W×L×H) | 12.2 x 7 x 2.16 inch |
| Gross weight | 11 |
Original: $999.90
-65%$999.90
$349.96

Description
Manual Gamma 6.80 DSP
Download software
Specifications
| Model | Gamma 6.80 DSP |
| Class | D |
| Number of the channels | 6 |
| Frequency response | 20 - 20000 Hz |
| 4 Ohm RMS Power (14.4V) | 80W x 6 |
| Crossover | 12db/Oct |
| Signal-to-noise ratio | ≥ 98 dB |
| Size (W×L×H) | 12.2 x 7 x 2.16 inch |
| Gross weight | 11 |


















