Black Hydra Delta 613C | 2-way Component System
Manual Black Hydra Delta 613C
Specifications:
| Model | Delta 613C |
| Type | Component speakers |
| Size | 6.5 " |
| Frequency response | 50 - 21000 Hz |
| Package Quantity | Pair |
| Cone | Paper |
| Magnet | Ferrite |
| RMS Power | 70 Watt |
| MAX Power | 140 Watt |
| Impedance | 4 Ohm |
| SPL | 91.20 dB |
| Fs | 65.00 Hz |
| Qts | 0.82 |
| BL | 53.37 |
| Vas | 20.98 L |
$12.58
Original: $35.94
-65%Black Hydra Delta 613C | 2-way Component System—
$35.94
$12.58




Description
Manual Black Hydra Delta 613C
Specifications:
| Model | Delta 613C |
| Type | Component speakers |
| Size | 6.5 " |
| Frequency response | 50 - 21000 Hz |
| Package Quantity | Pair |
| Cone | Paper |
| Magnet | Ferrite |
| RMS Power | 70 Watt |
| MAX Power | 140 Watt |
| Impedance | 4 Ohm |
| SPL | 91.20 dB |
| Fs | 65.00 Hz |
| Qts | 0.82 |
| BL | 53.37 |
| Vas | 20.98 L |



















