HANNIBAL HS-600 D4 | 12" Subwoofer
Specifications
| Model | HANNIBAL HS-600 |
| Type | Subwoofer |
| Size | 12" |
| Voice coil size | 1.5" |
| Cone | Paper |
| Magnet | Ferrite |
| Voice coil wire | Copper |
| Surround | Foam |
| RMS Power | 300 W |
| MAX Power | 600 W |
| Frame | Alu |
| Impedance | 4 Ohm |
| SPL | 85.8 dB |
| Fs | 41 Hz |
| Qts | 1.01 |
| BL | 10.09 |
| Vas | 43.87 L |
| Xmah | 10 mm |
$31.46
Original: $89.90
-65%HANNIBAL HS-600 D4 | 12" Subwoofer—
$89.90
$31.46



Description
Specifications
| Model | HANNIBAL HS-600 |
| Type | Subwoofer |
| Size | 12" |
| Voice coil size | 1.5" |
| Cone | Paper |
| Magnet | Ferrite |
| Voice coil wire | Copper |
| Surround | Foam |
| RMS Power | 300 W |
| MAX Power | 600 W |
| Frame | Alu |
| Impedance | 4 Ohm |
| SPL | 85.8 dB |
| Fs | 41 Hz |
| Qts | 1.01 |
| BL | 10.09 |
| Vas | 43.87 L |
| Xmah | 10 mm |



















