Machete MT-15 NEO | Tweeters (Pair)
Specifications
| Model | MT-15NEO |
| Type | Tweeter |
| Frequency response | 2000 - 20000 Hz |
| Package quantity | Pair |
| Magnet | Neodymium |
| Voice coil wire | Copper |
| RMS Power | 25 W |
| MAX Power | 50 W |
| Impedance | 4 Ohm |
| SPL | 101.00 dB |
| Gross weight | 0.79 lb (0.36 kg) |
$12.90
Machete MT-15 NEO | Tweeters (Pair)—
$12.90



Description
Specifications
| Model | MT-15NEO |
| Type | Tweeter |
| Frequency response | 2000 - 20000 Hz |
| Package quantity | Pair |
| Magnet | Neodymium |
| Voice coil wire | Copper |
| RMS Power | 25 W |
| MAX Power | 50 W |
| Impedance | 4 Ohm |
| SPL | 101.00 dB |
| Gross weight | 0.79 lb (0.36 kg) |



















