OPEN BOX | Apocalypse AP-M60SE PRO
The product is Open box
Open box means: the product is still in brand new condition but has a damaged packaging.
The product is still under the 1 year limited warranty.
Specifications
| Model | AP-M60SE PRO |
| Type | Midrange |
| Size | 6.5 inch |
| Frequency response | 100-15000 Hz |
| Package quantity | Pair |
| Voice coil size | 1.1 inch |
| Cone | Paper |
| Magnet | Ferrite |
| Voice coil wire | CCAW |
| RMS Power | 110 W |
| MAX Power | 220 W |
| Frame | Steel |
| Impedance | 4 Ohm |
| SPL | 100.3 dB |
| Fs | 109.58 Hz |
| Qts | 0.56 |
| BL | 6.67 |
| Vas | 9.05 L |
Original: $89.90
-65%$89.90
$31.46
Description
The product is Open box
Open box means: the product is still in brand new condition but has a damaged packaging.
The product is still under the 1 year limited warranty.
Specifications
| Model | AP-M60SE PRO |
| Type | Midrange |
| Size | 6.5 inch |
| Frequency response | 100-15000 Hz |
| Package quantity | Pair |
| Voice coil size | 1.1 inch |
| Cone | Paper |
| Magnet | Ferrite |
| Voice coil wire | CCAW |
| RMS Power | 110 W |
| MAX Power | 220 W |
| Frame | Steel |
| Impedance | 4 Ohm |
| SPL | 100.3 dB |
| Fs | 109.58 Hz |
| Qts | 0.56 |
| BL | 6.67 |
| Vas | 9.05 L |



















