OPEN BOX | Avatar CBR-620 | 2-way Component System
No grills included
The product is Open box
Open box means: the product is still in brand new condition but has a damaged packaging.
The product is still under the 1 year limited warranty.
| Model | CBR-620 |
| Type | Speakers |
| Size | 6.5 " |
| Frequency response | 60 - 20000 Hz |
| Package Quantity | Pair |
| VC Size | 1.00 " |
| Cone | Paper |
| Magnet | Ferrite |
| Surround Material | Cloth |
| RMS Power | 75 Watt |
| MAX Power | 150 Watt |
| Frame | Steel |
| Impedance | 4 Ohm |
| SPL | 91.00 dB |
| Fs | 60.00 Hz |
| Qts | 0.45 |
| BL | 5.50 |
| Vas | 20.40 L |
Original: $71.90
-65%$71.90
$25.16Description
No grills included
The product is Open box
Open box means: the product is still in brand new condition but has a damaged packaging.
The product is still under the 1 year limited warranty.
| Model | CBR-620 |
| Type | Speakers |
| Size | 6.5 " |
| Frequency response | 60 - 20000 Hz |
| Package Quantity | Pair |
| VC Size | 1.00 " |
| Cone | Paper |
| Magnet | Ferrite |
| Surround Material | Cloth |
| RMS Power | 75 Watt |
| MAX Power | 150 Watt |
| Frame | Steel |
| Impedance | 4 Ohm |
| SPL | 91.00 dB |
| Fs | 60.00 Hz |
| Qts | 0.45 |
| BL | 5.50 |
| Vas | 20.40 L |



















