Avatar MTU-60LE | 6.5" Mid-Range Speakers (Pair)
Specifications
| Model | MTU-60LE |
| Type | Speakers |
| Size | 6.5 " |
| Frequency response | 120-10000 Hz |
| Package Quantity | Pair |
| VC Size | 1.00 " |
| Cone | Paper |
| Magnet | Ferrite |
| RMS Power | 80 Watt |
| MAX Power | 160 Watt |
| Impedance | None Ohm |
$17.46
Original: $49.90
-65%Avatar MTU-60LE | 6.5" Mid-Range Speakers (Pair)—
$49.90
$17.46Description
Specifications
| Model | MTU-60LE |
| Type | Speakers |
| Size | 6.5 " |
| Frequency response | 120-10000 Hz |
| Package Quantity | Pair |
| VC Size | 1.00 " |
| Cone | Paper |
| Magnet | Ferrite |
| RMS Power | 80 Watt |
| MAX Power | 160 Watt |
| Impedance | None Ohm |



















